124 роки відзначив найстаріший навчальний заклад Сміли – школа №13

За цей час школа випустила тисячі учнів, змінювала назву і підпорядкування та вона завжди була і залишається тим осередком навколо якого відбуваються ключові події мікрорайону Гречківка.

Цього року учнівське самоврядування вирішило провести День школи скромно, але позитивно і з користю, визначивши тему “Разом до Перемоги!”.

Директор школи №13 Казимир Антоневич привітав присутніх зі святом та відзначив грамотами працівників школи і найактивніших учнів.

Із вітальним словом виступила голова учнівського самоврядування Євдокімова А. У цей день вшанували хвилиною мовчання загиблих у російсько-українській війні, серед яких випускники школи та жителі мікрорайону Гречківка,які загинули ,захищаючи Україну від ворога.

Для учнів 1-8 класів дев’ятикласники провели захоплюючий квест. Хлопці 5-8 класів спробували себе у спортивних змаганнях.

Гостями цього дня були представники Черкаського добровольчого формування 1, які ознайомили школярів з правилами мінної безпеки, видами зброї, провели цікаву вікторину та змагання з фізичної підготовки .

Учні 7-9 класів організували благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.