12 шкіл Смілянської громади отримали кейси “Школа в коробці”

За сприяння Черкаської районної військової адміністрації 12 закладів загальної середньої освіти Смілянської міської територіальної громади отримали кейси «Школа в коробці».

Даний проєкт «Школа в коробці» розроблений UNICEF для підтримки дітей, які постраждали від конфлікту в Україні, та педагогів. Ідея полягає у тому, щоб забезпечити канцелярським приладдям школярів початкових класів. Завдяки цій ініціативі вчителі зможуть урізноманітнити навчання для учнів початкових класів нашої громади.

«Школа в коробці» – це набір матеріалів для навчання, який легко транспортувати і зберігати, а також зручно використовувати як на уроках, так і під час перебування в укритті.

Кожен такий бокс важить майже 48 кілограм, його вміст розрахований на 40 учнів. Набір містить велику кількість різних шкільних та канцелярських предметів, серед яких: маркери, пензлі, крейда, ручки, олівці, циркулі, лінійки, зошити тощо.

Проєкт «Школа в коробці» сприяє зближенню та співпраці між органами місцевого самоврядування та благодійними фондами, які працюють у сфері освіти та допомоги дітям. Крім того, він залучає увагу до проблеми війни та її впливу на дітей та молодь, що стимулює обговорення можливих рішень та залучає громадськість до цієї проблеми.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.