До 12 років за ґратами засуджено жашківчанина, який воював під командуванням «мотороли»

Служба безпеки України зібрала беззаперечні докази вини учасника терористичної організації «днр», який воював проти України.

За даними слідства, бойовиком є мешканець Жашківщини, який ще у 2014 році приєднався до терористичної організації «днр». Зокрема, проходив службу у складі підрозділу очолюваного терористом «моторола». Там він під позивним «одеса» брав участь у бойових діях в районі населених пунктів Міусинськ, Малинівка та Миколаївка, що на Донеччині.

Встановлено, що пізніше він очолював так званий навчальний центр з проведення спеціальної бойової підготовки бойовиків «днр», де особисто проводив навчання із тактики стрільб. Також, був призначений на керівну посаду у терористичному підрозділі «кальміус», який входить до складу так званого «міноборони днр». Наразі, він є керівником «спортивного клубу армії», де займається військовим вишколом бойовиків, які беруть участь у військовому протистоянні силам ЗСУ.

На підставі доказової бази суд визнав фігуранта винним за участь у терористичній організації та призначив 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нині, засуджений переховується від правосуддя на тимчасово окупованій території. Заходи з викриття та розслідування злочину проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.