11 смілянських закладів освіти – у рейтингу шкіл області, які мають найкращі результати НМТ

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складений рейтинг загальноосвітніх шкіл Черкаської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками НМТ 2023 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати національного мультипредметного тесту, отримані випускниками шкіл у 2023 році.

У рейтингу областей за результатами НМТ Черкащина посідає 17 місце. У тестуванні взяли участь 5045 учнів із 311 шкіл. 97% учасників тести успішно склали. Цікаво, що Черкаси у загальному рейтингу обласних центрів на 4 місці по Україні.

У рейтингу шкіл Черкаської області, а це 238 закладів освіти. У їх числі 9 смілянських шкіл та 2 технікуми. Найвищу сходинку – 7 місце має школа №3-колегіум.

Також, у рейтингу школа №7, школа №12, ліцей “Лідер”, школа №11, школа №10, школа №1, гімназія ім. В.Т. Сенатора, Смілянський фаховий технологічний коледж, Смілянський промислово-економічний коледж та Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.