10,5 тисяч черкащан здали цьогоріч ДПА та ЗНО

ЗНОЗ 21 травня до 15червня на Черкащині тривали державна підсумкова атестація та зовнішнє незалежне оцінювання. Цього року скласти ЗНО/ДПА виявили бажання 10,5 тис. осіб, інформують в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

Найбільша кількість зареєстрованих на ЗНО з української мови і літератури – 10 553 особи. Зросла кількість учасників зовнішнього незалежного оцінювання з географії, біології. Зменшилася кількість учасників з фізики, хімії та німецької мови.

Упродовж восьми сесій тестування найбільша явка спостерігалася на тестуваннях зукраїнської мови і літератури (91,3%) та англійської мови (89,7%). Найменше учасників ЗНО з’явилося на іспит з математики (завдання рівня стандарту) – 12,2% та української мови – 54,7%. Така низька кількість учасників пов’язана зі звільненням здобувачів повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році від обов’язкового проходження державної підсумкової атестації у формі незалежного оцінювання.

7 абітурієнтів не змогли здати тестування через порушення порядку проведення ЗНО, запізнення та відсутність документів.

Складали тестування у 48 пунктах, розташованих у 13 округах: Золотоноші, Черкасах, Смілі, Каневі, Умані, Жашкові, Корсунь-Шевченківському, Шполі, Тальному, Городищі, Монастирищі, Христинівці, Чорнобаї.

До проведення ЗНО залучили близько 2300 педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів загальної середньої та вищої освіти.

Додаткова сесія ЗНО-2021 відбудеться з 29 червня до 16 липня. Результати додаткової сесії буде оголошено до 23 липня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *