10 питань розглянули на засіданні виконкому

27 жовтня перший заступник міського голови Олександр Лисенко провів засідання виконавчого комітету на якому розглянули 10 питань порядку денного.

Члени виконкому внесли зміни до програм розвитку, підтримки та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення КНП «Смілянська міська лікарня» та КНП «Смілянська міська стоматологічна поліклініка».

Розглянули та погодили списання основного засобу КНП «Смілянська міська стоматологічна поліклініка», а також надали одноразову матеріальну допомогу жителям Сміли та особам, що тимчасово проживають в місті, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Заслухавши начальника відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи Юрія Лагунова затвердили план та склад комісії по питанню організації допризивної підготовки молоді у закладах освіти міста та відбір до військово-навчальних закладів з числа цивільної молоді.

На останок, члени виконкому розглянули ряд питань, що стосуються подальшої долі дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

З детальним порядком денним та рішеннями виконавчого комітету можна ознайомитися на сайті Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.