10 черкащан-призовників проходитимуть службу в окремому президентському полку

127957927_3667163090013192_5147645474327663274_o_новый размерУ Черкаському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки продовжуються відправки призовників до військових частин Збройних Сил України.

Про це інформують у Черкаському обласному віськкоматі.

Нещодавно відбулась урочиста відправка десяти призовників до окремого президентського полку. На захід завітав заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Роман Карманнік.

Він передав вітання від голови і символічні подарунки кожному призовнику: «Ви кращі представники нашого краю, а Черкащину здавна вважають «місцем сили», тож гідно пройдіть обраний Вами шлях у лавах Збройних Сил».

В свою чергу перед призовниками виступив військовий комісар Черкаського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Сергій Лобан: «Служба в Збройних Силах справа не з легких, але вона допоможе загартувати Ваш чоловічий дух і надасть Вам сил для проходження життєвих труднощів. Я б хотів аби Ви завжди пам’ятали, що Ви представники Черкащини, козацькою краю і продовжуєте велику справу під назвою – Захисник України!».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *