1 лютого заплановано запуск пілотного проєкту «Укрпошта-Ліки»

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє, що 1 лютого планується запуск пілотного проєкту «Укрпошта-Ліки».

Це питання обговорювалося 3 січня на нараді під головуванням віцепрем’єр-міністра України — міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук, в якій взяли участь представники Міністерства інфраструктури, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства економіки, АТ «Укрпошта», інші учасники наради, а також начальник Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Донецькій обл. Ірина Сушарина, передає apteka.ua.

У Міністерстві вважають, що це дозволить розв’язати проблему доступних ліків на 100% території України вже в першій половині 2024 р. Наразі триває пошук належного приміщення для відкриття першого ліцензованого складу в Києві та планується впровадження «гарячої лінії» для оформлення запитів від громадян.

Також наразі проходить набір фармацевтів.

Наголошується, що у мобільних та стаціонарних пунктах АТ «Укрпошта» діятимуть правила відпуску лікарських засобів, аналогічні таким у звичайних аптеках.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.