Смілянка Надія Сербіненко постійно вишиває для воїнів АТО рушники-обереги. Її донька, вчитель гімназії ім. В.Т.Сенатора Наталія Власик, до свята Покрови і Дня українського козацтва та Дня захисника України вишила бісером та передала в зону АТО ікону Покрови Пресвятої Богородиці, щоб вона оберігала українських воїнів, адже саме Богородиця є покровителькою українських козаків та нашого війська.
Прес-центр гімназії


12 Жовтня 2017
Рубрика:
Сміла

![DSC_1560.MOV_snapshot_00.00_[2017.10.12_10.35.06]](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/uploads/2017/10/DSC_1560.MOV_snapshot_00.00_2017.10.12_10.35.06-300x169.jpg)





