Йдемо пероном станції імені Тараса Шевченка, чуємо оголошення: «Залізничні колії – зона підвищеної небезпеки. Під час користування залізничним транспортом будьте уважні та обережні! Дотримуйтесь правил безпеки! Бережіть своє життя!».
– Це говорить моя мама, Наталія Суслова, вона чергова по вокзалу станції імені Тараса Шевченка, – каже Вова Хіщін, юний кореспондент дитячої телерадіомовної студії «Я+Ти» Будинку дитячої та юнацької творчості і запрошує познайомитися.


10 Листопада 2019
Рубрика:
Сміла










