Стипендія Президента України – талановитій учениці

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник 16 січня зустрівся з переможцями фінального етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, яким призначено стипендії Президента України. Ця зустріч відбулась у Міністерстві освіти і науки України.

За словами міністра, на вшанування творчої спадщини Кобзаря Указом Президента України Віктора Януковича, на пропозицію Міністерства освіти і науки, у 2010 році започатковано Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який став одним із найпрестижніших, наймасовіших інтелектуальних змагань в Україні та за її межами. У своїх роботах учасники щороку показують високий рівень знань, творчий підхід, самобутність, оригінальність у виконанні конкурсних завдань.
Саме така талановита молодь, яка досягає високих успіхів у інтелектуальних змаганнях міжнародного і всеукраїнського рівнів, отримує підтримку з боку держави. Щороку майже 300 обдарованих учнів і студентів отримують стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України. Серед цих стипендіатів, відповідно до Указу Президента України, є 39 переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. І серед цих переможців – учениця 6-Б класу школи №3-колегіуму Дарина Гнатенко, яку підготувала вчитель української мови та літератури Світлана Дем’янівна Павлик.
Дівчинка творча, талановита, щороку наша Даринка перемагає на міському та обласному етапах мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Неодноразовий переможець ІІ та ІІІ етапів та учасник ІV етапу Всеукраїнського конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Багато читає, цікавиться сучасною літературою. Свій оптимізм висловлює мовою кольорів у яскравих пейзажах і натюрмортах, які створює, відвідуючи гурток «Чарівний пензлик». Займається танцями, вивчає іноземні мови. Дарина – патріот рідної школи і міста. Вона мріє стати відомою особистістю і в майбутньому прославити свою рідну Смілу. Мріє стати журналістом.
22 травня 2013 року Дарина, як переможець конкурсу імені Тараса Шевченка, була нагороджена дипломом та цінним призом, який їй вручив голова Черкаської ОДА Сергій Борисович Тулуб. А 16 січня міністр Дмитро Табачник вручив переможцям конкурсу сертифікати на отримання стипендії Президента та шеститомники творів Тараса Шевченка.
Ми пишаємось тим, що в нашій школі-колегіумі навчається така талановита дівчинка, яка своєю творчою працею прославляє рідну школу та місто. Бажаємо подальших успіхів та перемог Дарині та її учителю!

Світлана РОГАЧ,
керівник прес-центру
школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *