Святкувало студентство

Напередодні Міжнародного дня студента сцени закладів культури міста були надані в розпорядження смілянського студентства.

У міському Будинку культури відбулося свято, яке стало справжнім дійством – з привітаннями, нагородами, а також святковим КВК серед студентських команд технікуму харчових технологій Національного університету харчових технологій.

Від імені міського голови та міської влади привітали майбутніх спеціалістів керуючий справами-заступник міського голови Олександр Головченко та начальник відділу у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту Наталія Маслюк. З побажаннями успіхів та легкого навчання, міцної дружби та кохання, вони відзначили і вручили почесні грамоти й цінні призи найактивнішим у житті міста студентам технікуму харчових технологій, промислово-економічного коледжу, Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

Підсумки традиційних до Дня студента конкурсів оголосили представники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й керівництва технікуму. Студентів відзначено у найрізноманітніших номінаціях. За «Найкращу кімнату року» першими і другими місцями відзначено відразу по дві кімнати. У номінації «Студент-громадський діяч» перемогла Наталія Горбенко, «Студент-активіст» – Тетяна Доброштан, «Студент-митець» – Ігор Ігнатьєв, «За здоровий спосіб життя» – Валентин Пехітов, «Студент-фахівець та краєзнавець» – Олексій Черниш, «Студент-волонтер» – Марина Царинник. Вершиною церемонії нагородження стало традиційне визначення технікумом «Студента року-2012», цей почесний титул отримала студентка групи ОРГ-10 Валерія Кикоть, яка також перемогла у номінаціях «Студент-громадський діяч» та «Найкращий соціальний проект».

Друга частина свята надзвичайно порадувала усіх присутніх у залі. У битві гумору та сміху – КВК взяли участь чотири команди студентів технікуму харчових технологій: ПСК-10 – «Руками те трогать», ОКС-10 – «Оксфорд», ОРГ-10 – «Не сезон», ОКС-11 – «Станция Студенческая». «Навколо світу за чотири роки» – такою стала тема гумористичного змагання. Усі команди виступали на високому рівні, а зал не стихав від сміху. За результатами змагання журі вирішило не присуджувати третього місця. Тому першість розділили між собою команди, які набрали практично однакову кількість балів – «Оксфорд» та «Станция Студенческая». Срібло отримали команди «Руками не трогать» та «Не сезон».

Усіх учасників змагання нагороджено почесними дипломами та цінними подарунками від спілки студентського проф­кому технікуму.

Допомогли в організації свята мережа магазинів «Ассоль», приватні підприємці Олег Прудіус, Людмила Стрембицька.

А в Будинку культури ім. Т. Шевченка своє свято влаштували студенти Смілянського промислово-економічного коледжу. Директор коледжу Володимир Шиян привітав своїх вихованців з Міжнародним днем студентів та нагородив найактивніших почесними грамотами. Грамоти за спортивні досягнення та активність у громадському житті вручила Мар’яна Пирог, головний спеціаліст ЦСССДМ.

Продовжилося свято розважальною програмою – змаганням команд КВК на тему «Від сесії до сесії живуть студенти весело» між збірними технічного («Нет проблем») та економічного («Воїни») відділень.

                                                                                                   Таїсія СОБОЛЬ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *