З Великоднем!

554870d4-07b1-492d-aef5-d56388980a27_670x0_resizeХристос Воскрес!
Ці радісні слова вперше від ангела почули жони-мироносиці і передали цю звістку апостолам, а вони – всій Вселенній, що Христос подолав сили зла. І ця звістка уже протягом двох тисячоліть є рушійною силою для християн шукати Правду Божу. До Воскресіння Христового люди перебували у скорботі і відчутті чогось неминучого і світлого. Як сьогоднішня весна, прохолода якої здається надто затягнулася, але десь у кожної людини відчувається передчуття тепла і радості свята Пасхи Господньої.

І ось нарешті до нас прийшло Свято над Святами, Святий Великдень. Як повчає Іван Златоустий: «Отже увійдіть всі з радістю в радість Господа Свого: І перші, і останні прийміть однакову нагороду. Багаті і убогі разом святкуйте. І щирі і байдужі цей день вшануйте. І ті, що постили, й ті, що не постили, веселіться сьогодні».

Тож і я, дорогі у Христі брати і сестри, щиро всіх вітаю зі Святом Воскресіння Христового! Молю Господа за мир на всій нашій Українській землі.

Нехай благословить воскреслий Господь миром наше місто і кожну християнську душу, котра з радістю душевною сьогодні вітає воскреслого Христа величавим привітом –

Христос Воскрес! Воістину воскрес!

Настоятель храму Різдва Святого Івана Хрестителя

Української Автокефальної Православної церкви м.Сміла,

митрофорний протоієрей Михайло Шевчук

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *