З Днем знань, дорогі сміляни!

IZOSOFT'S image Disk 1 September IZ100 Початок нового навчального року – це завжди свято. Для школярів це довгоочікувана зустріч після канікул з друзями, улюбленими вчителями, обмін враженнями. Для педагогів початок чергового етапу спільного шляху зі своїми учнями, важкого, але наповненого відкриттями і новими перемогами.
Свято першого дзвоника особливо важливе для першокласників. 705 дітей в цьому році вперше сядуть за парти. Для них з “Посвяти в школярі” розпочинається цікаве і захоплююче шкільне життя. Нехай воно принесе їм радість, навчить бути самостійними і працьовитими, подарує справжню дружбу.
Ми грунтовно готувалися до початку навчального року. Влітку в школах проводилися ремонтні роботи. З’явилися нові красиві класи, оновилися спортивні зали, придбано мультимедійне, комп’ютерне обладнання, стенди у кабінети хімії та спортивне обладнання з гімнастики, інвентар для занять на байдарках і каное. Частково виконується ремонт будівлі центральної оглядової трибуни стадіону «Локомотив». Сподіваємося, що вчитися і працювати в оновлених школах стане комфортніше та додасть додатковий стимул для інновацій і досягнень.
Бажаю підростаючому поколінню вчитися із задоволенням, більше гарних оцінок і міцних знань. Бажаю всім здоров’я, миру, оптимізму, успіхів, віри і терпіння, щастя і добра!

З повагою секретар міської ради  Віктор Федоренко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *