Вітання з нагоди 95-річчя утворення Смілянського району

vitannya_derzhavnistШановні жителі Смілянщини! Прийміть від жителів міста Сміли найщиріші вітання з нагоди 95-річчя утворення Смілянського району!

Нам судилося жити та працювати у регіоні, розташованому в самому серці України. Душа нашого славного краю – в його людях, які славляться гостинністю, талантами та працьовитістю. Жителі Смілянщини сьогодні розвивають економічний та культурний потенціал району, не забуваючи при цьому свою багатовікову історію та традиції.

День району – завжди хвилююча подія для його мешканців. В цей день є гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію району, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу для нових справ. Сьогодні прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього наших дітей об’єднує жителів району – працівників сільського господарства, лікарів, вихователів, вчителів, усіх, хто спрямовує свою працю, досвід, сили і знання на благо Смілянського району.

День району – це свято Вашої єдиної родини. Ви спільно вирощуєте хліб, плекаєте ліс, заквітчуєте села, розбудовуєте соціальну сферу, патріоти-земляки відстоюють мирне небо і незалежність на передовій, на Сході України. Ми раді, що належимо до вільної, гордої і славної нації.

Бажаємо вам, дорогі жителі району, міцного здоров`я, успіхів та натхнення на добрі справи. Сміляни . щиро вірять, що попри усі негаразди, ви зможемо зробити Смілянський район кращим, заможнішим та привабливішим. Лише співпраця допоможе нам досягти успіху у здійсненні цих планів. Нехай кожному серцю, кожній родині свято додасть тепла, надії і віри, а Смілянський край назавжди залишається найулюбленішим та найріднішим.

З повагою     cекретар міської ради  Костянтин Синьогуб 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *