Вітання смілянам до Дня фізичної культури та спорту України

5c37a07a3ae7Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту, вітаю усіх з Днем фізичної культури і спорту!

Заняття спортом загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства. Спорт об’єднує людей незалежно від їх віку, національності й політичних переконань. Зростання рядів прихильників фізичної культури та спорту – є доброю ознакою утвердження людської краси і духовного здоров’я, прагнення людини до самовдосконалення.

Смілящина завжди славилась своїми спортивними талантами. З року в рік наші земляки прославляють Тясминський край, з честю продовжують чудові спортивні традиції.

Сьогодні одне із основних завдань, яке міська влада ставить перед собою – це підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів міста, залучення до зорового способу життя в спортивні зали, на майданчики якнайбільше смілян.

Бажаю всім міцного здоров’я, миру, вдалих стартів, досягнення нових життєвих і спортивних висот. Нехай фізична культура і спорт стануть для кожного справжніми союзниками на все життя, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості, сили і впевненості, допоможуть здійснити мрії і здобути омріяні перемоги.

З повагою секретар міської ради Віктор ФЕДОРЕНКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *