Учнів 9-11-х класів запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі «Податківець майбутнього»

За ініціативи Університету державної фіскальної служби України проводиться Всеукраїнський інтелектуальний конкурс «Податківець майбутнього», цьогорічні учасники якого отримають нагоду відвідати Київ і на два дні відчути себе студентами – податківцями або студентами – митниками, повідомляє сектор комунікації управління організації роботи Головного управління ДФС у Черкаській області.
Метою проведення конкурсу є популяризація податкової та митної грамотності і ідей, допомога учням реалізувати творчі здібності, а вчителям і батькам дати додаткову можливість організувати для школярів змістовне дозвілля.
Однією із незалежних складових конкурсу є Інтелектуальний конкурс, який проходитиме серед учнів 9-11 класів 12-13 травня 2017 року на базі Університету державної фіскальної служби України.
Державна фіскальна служба України та Університет запрошують учнів 9-11 класів взяти участь у конкурсі. Для участі слід зайти за посиланням https://dusfsu.wixsite.com/nudpsu/podatkivec-majbutnogo заповнити та направити на адресу feo_dek@ukr.net анкету (додаток 1 до положення про конкурс).
Детально про конкурс: https://dusfsu.wixsite.com/nudpsu/podatkivec-majbutnogo
Сайт Університету державної фіскальної служби України: https://dusfsu.wixsite.com/nudpsu

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *