У закладах освіти Смілянського та Драбівського району виявили порушення

IMG_20200818_120753_1З початку нового навчального року фахівці обласного управління Держпродспоживслужби провели перевірки 24-ох закладів освіти.Виявлено 6 порушень санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм і правил.  За результатами складено 2 протоколи про адміністративні правопорушення у Драбівському та Смілянському районах, а керівникам закладів направили 6 приписів і пропозицій щодо усунення порушень.

Протягом цього тижня фахівці Держпродспоживслужби області із представниками Національної поліції провели 481 моніторингову перевірку соціально значущих об’єктів.Порушення санітарних норм і правил, протиепідемічних заходів були виявлені на 167 з них (34,7 %).  

Цього тижня антирейтинг закладів, де було зафіксовано порушення, очолили перукарні та салони краси. Майже 67%  з них не дотримуються тих чи інших вимог. Більше 50% перевірених закладів непродовольчої торгівлі, громадського харчування також потрапили до числа антилідерів, повідомляють в обласному управлінні Держпродспожив служби.

Найчастіше не дотримуються дезінфекційного, маскового режиму, немає температурного скринінгу працівників, маркування для черги, місць для обробки рук антисептиками, централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту тощо.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *