У Смілянському лісгоспі привітали ювіляра

20180129_084217.jpg28 січня відзначив 60-річний ювілей Петро Валентинович Бердник – майстер лісу Сунківського лісництва Смілянського лісгоспу, який пропрацював у лісовому господарстві 30 років.

З нагоди поважної дати з привітаннями до лісівника завітали директор лісгоспу Юрій Сегеда та голова профспілкового комітету підприємства Надія Ковальська, інформують у Смілянському лісгоспі.

Народився Петро Валентинович в с. Михайлівка Кам’янського району Черкаської області. У 1988 році розпочав трудову діяльність у лісовому господарстві на посаді звалювальника лісу у Сунківському лісництві. У 1989 році став лісником, згодом майстром лісу цього ж лісництва.

Відповідальний, старанний, доброзичливий та надзвичайно життєрадісний – так відгукуються про Петра Валентиновича колеги, а ще, відзначають вони, це саме та людина, яка завжди підтримає та дасть мудру пораду. Після десятиліть сумлінної праці у лісгоспі чоловік з почестями пішов на заслужений відпочинок.

За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток  та підвищення  ефективності лісогосподарського виробництва Черкащини та з нагоди 60-річчя ювіляру вручили Почесні грамоти від Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, Черкаської обласної організації профспілки працівників лісового господарства та профспілкового комітету Смілянського лісгоспу.

«Щира подяка Вам за досвід та вклад у розвиток лісового господарства. Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, радості, затишку, тепла, достатку. Нехай життя буде наповнене натхненням та невичерпною життєвою енергією», ­– привітав ювіляра директор  лісгоспу Юрій Сегеда.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *