Служба судової охорони на Черкащині долучилася до челенджу зі збору елементів живлення

124328331_206671747487286_6104742298566656539_o_новый размерДля популяризації дбайливого та відповідального ставлення до навколишнього середовища Територіальне управління Служби судової охорони у Черкаській області долучилося до челенджу (#ecofuture) зі збору й відправки на утилізацію відпрацьованих елементів живлення: батарейок та акумуляторів.

«Важливо знати, що відпрацьовані елементи живлення відносяться до другого класу небезпечності. Якщо їх просто викинути в сміття, то вони через деякий час розпочнуть забруднювати ґрунтові води всіма елементами таблиці Менделєєва. Запрошуємо всі інші державні органи та силові структури області не залишатися байдужими та приєднатися до цієї акції», – наголосив начальник Територіального управління полковник Служби судової охорони Анатолій Харенко.

Контейнер для прийому відпрацьованих батарейок та акумуляторів розміщено на першому поверсі будівлі Територіального управління. Зібрані елементи живлення будуть передані на одне з вітчизняних підприємств, що займається їх утилізацією.

Довідково: Територіальне управління Служби судової охорони у Черкаській області знаходиться за адресою: м. Черкаси бульвар Шевченка, 245, телефон (0472) 33-23-34, електронна адреса: ck@sso.court.gov.ua.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *