Шановні мешканці Сміли та Смілянського району!

Для вас працюєть Центри обслуговування платників Смілянської ОДПІ (ЦОП), який знаходиться за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності, 76, тел. 04733-4-42-59 . У ЦОП вас зустрінуть професіонали своєї справи, які допоможуть вам і нададуть відповіді на всі ваші запитання стосовно прийому звітності, видачі адміністративних довідок, оформлення необхідних заяв тощо.

Також працює Wi-Fi, завжди оновлюється і поповнюється інформація, яка розміщена на інформаційних стендах в Центрі обслуговування платників.

Ви завжди можете отримати інформацію у консультанта-модератора за телефоном – (04733)4-42-59.

ЦОП Смілянської ОДПІ працює за наступним графіком:

– понеділок, середа, п’ятниця – з 9-00 до 18-00

– вівторок, четвер – з 9-00 до 20-00

– субота – з 9 до 16-00

– неділя: вихідний.

Впродовж першого півріччя 2017 року відвідувачам ЦОП було надано 4160 адміністративних послуг.

Найбільш запитуваною серед адміністративних послуг видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника. З початку року цією послугою скористалось 1837 платників. Також платники звертаються за такою послугою, як реєстрація книг обліку розрахункових операцій. Протягом січня – травня зареєстровано 637 таких книг.

Крім того, у відвідувачів ЦОП користуються попитом послуги з видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету – 70, надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 599, реєстрації платника єдиного податку – 372, реєстрації книги книг обліку розрахункових операцій – 421 тощо.

Звертайтеся, адже ми працюємо для вас.

Смілянська ОДПІ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *