Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

 при розробці детального плану території, обмеженої пров. Перемоги, пров. Саксаганського та межею ПАТ «Укртелеком» в м. Сміла Черкаської області

На виконання рішення сесії міської ради від 27.07.2017 №48-34/VII, відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 виконавчий комітет Смілянської міської ради інформує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості при розробці детального плану території.

Метою розроблення детального плану території є уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови на земельній ділянці, обмеженій пров. Перемоги, пров. Саксаганського.
Проектом передбачається можливість будівництва садибного житлового будинку, господарських будівель і споруд; гаражів боксового типу автогаражного кооперативу; об’єктів інфраструктури; покращення покриття проїздів, майданчиків тощо.
Детальний план розробляється на ділянку, що знаходиться в південно-східній частині міста Сміла.
Проект складається з текстових та графічних матеріалів.
Текстові матеріали: пояснювальна записка.
Графічні матеріали: склад детального плану відповідно до ДБН Б 1.1-14:2012.
Основні техніко-економічні показники проекту:
територія в межах проекту – 1,7 га, у тому числі садибної житлової забудови – 1,1129 га, гаражного будівництва – 0,0618 га, об’єктів транспорту та зв’язку – 0,1750 га, протяжність вулично-дорожньої мережі – 0,410 км.
Замовник проекту: управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста виконавчого комітету Смілянської міської ради.
Розробник проекту: ПП “Динамічний інвестиційний проект”.
Ознайомитись з проектом детального плану території можна на офіційному веб-сайті Смілянської міської ради smila-rada.gov.ua у рубриці «Містобудування та архітектура», а також в управлінні архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста з 07.02.2018 по 07.03.2018 за адресою: бульвар графа О. Бобринського, 2 (вул. Тельмана, 2), Будинок побуту, каб. 310. Тел.: 4–05–13, 4-45-58.
Пропозиції (зауваження) щодо проекту детального плану території приймаються з 07.02.2018 до 07.03.2018 у письмовому вигляді в управлінні архітектури (бульвар графа О. Бобринського, 2, каб. 310).
Пропозиції до проекту містобудівної документації мають право подавати:
– повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
– юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
– власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
– представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
– народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
Строк завершення розгляду пропозицій – 07.03.2018.
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: начальник управління архітектури Клименко М.В.

Начальник управління архітектури, регулювання
забудови та земельних відносин міста М.В. Клименко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *