Дорогі ветерани, шановні сміляни!

indexВітаю вас з Днем пам’яті та примирення, з 72-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Це день честі й слави наших дідів та прадідів, які мужньо стали на захист рідної землі. Їх стійкість, відвага, героїзм і самовідданість на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нас і майбутніх поколінь. Ми є нащадками славетного та сильного покоління героїв, які  вибороли для нас право на свободу. Подвиг воїнів Другої світової гідно продовжують українські солдати, захищаючи сьогодні Україну на її східних рубежах.
Низько вклоняємося усім героям, які звільняли землю від ворога, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу і мир, врятували від руйнації нашу країну та світ. Щороку День Перемоги служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!
Наш святий обов’язок – шанувати пам’ять про тих, хто віддав своє життя за наше сьогодні, піклуватися про живих ветеранів, щоб герої війни не почували себе забутими і самотніми, були оточені турботою та увагою.
Бажаю вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, міцності духу, добробуту та благополуччя. Мужності, витримки та витривалості нинішнім захисникам незалежності України. Нехай ніколи більше війна не торкнеться наших осель! Нехай мир і злагода завжди живуть у наших душах і серцях, нехай ці світлі травневі свята додадуть усім нам нових сил і віри у мирне і щасливе майбутнє!

З повагою  секретар міської ради   Віктор ФЕДОРЕНКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *