Дорогі сміляни! Вітаю усіх з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

den_nezalegnosti_2016_siteЦі свята мають велике загальнодержавне значення. З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Державний Прапор України – це символ свободи, єднання, незалежності і слави нашої країни, він уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.
Дата 24 серпня 1991 назавжди змінила думки та погляди людей, які прагли свободи та незалежності, стала могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради відродження України. Це не просто День народження держави, це свято пам’яті про наших предків, які творили націю і боролися за незалежність. Це день, коли потрібно думати про світле майбутнє, процвітаюче покоління, та нашу відповідальність перед історією. І завдання усіх громадян України – зробити все, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту України.
Цьогорічне свято проходить у складних умовах збройного протистояння добра і зла на сході нашої країни, прагненні українців жити у вільній європейській країні. Сьогодні, як ніколи, проявляються найкращі якості нашого народу – єдність духу, патріотизм, відданість Україні.
Нехай національна гордість та споконвічний козацький дух допоможуть нам вистояти та перемогти у священній боротьбі за незалежність. Нехай не вичерпується джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичу вам, шановні земляки, міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

Зі святами вас, дорогі сміляни!

З повагою, секретар міської ради Віктор ФЕДОРЕНКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *