Активну молодь запрошують на «Звитягу»

Вже тринадцятий рік поспіль молодь з усієї України збирається на спортивно – патріотичну теренову гру «Звитяга», щоб прожити у волинських лісах чотири дні як повстанці. Теренівка проходитиме з 5 по 8 травня 2018 року.

Метою «Звитяги» є виховання у юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму, готовності захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби ОУН УПА.

Спробувати свої сили у грі можуть юнаки та дівчата віком від 16 до 28 років. Учасників «Звитяги» об’єднують у дві команди – сотні. Кожна сотня матиме свій простір, а гравці носитимуть нарукавні пов’язки відповідного кольору. Пов’язка – це життя гравця. Після того, як вона буде зірвана, гравець не матиме права певний час змагатися за простір і зривати пов’язки з інших гравців. Завдання учасників – здобути прапор сотні суперника та зірвати більше пов’язок протилежної команди. Сотнями керуватимуть сотенні, які разом з командою визначають тактику і стратегію гри.

Організаторами заходу є ГО «Всеукраїнський молодіжний Національний Альянс» КЗ «Центр національно – патріотичного виховання дітей та молоді у м. Луцьк», ГО «Студентське братство Волині» за сприяння Міністерства молоді та спорту України. Участь у грі безкоштовна. Бажаючі взяти участь у грі звертатися за додатковою інформацією до відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту за адресою вул. Перемоги, 18.

Відділ молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *