Школярів запрошують до участі в конкурсі дитячої творчості

Смілянська ОДПІ  Головного  управління Міндоходів в Черкаській  області запрошує школярів Смілянщини та Шполянщини , які вміють малювати, писати вірші, казки, розповіді, або мають оригінальні художні ідеї комп’ютерної анімації, взяти участь в конкурсі «Очима дитини про бюджет країни».

Даний конкурс проводиться по різних напрямах дитячої творчості, зокрема: художні твори, комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) та літературні твори. До участі запрошуються учні загальноосвітніх учбових закладів двох вікових категорій: перша – 9-11 років, друга -12-15 років.

Працівники Міндоходів переконані, що даний захід надасть можливість дітям в творчій формі висловити свої побажання і думки, своє бачення і розуміння ролі, значення  і місця податків в житті держави і суспільства, в майбутньому України.

Роботи, що відповідають загальній тематиці конкурсу, приймаються до 1 квітня 2014 року. За наслідками конкурсу буде проведено нагородження переможців відповідними дипломами і подарунками.

За інформацією щодо умов проведення конкурсу можна звертатися до Смілянської ОДПІ за телефонами м.Сміла  тел. 4-25-34  м. Шпола 5-31-02   або на веб-портал відомства.

                                                                                               Смілянська ОДПІ 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *