Декларування доходів за 2013 рік розпочато

Щороку з 1 січня по 1 травня триває кампанія декларування доходів, під час якої громадяни звітують перед державою про минулорічні доходи шляхом подання декларації та сплати, зазначеної в ній, суми податку. І для того, щоб цей процес був максимально зручним, в органах Міндоходів визначено основні напрями роботи в рамках кампанії, вперше Міністерство доходів і зборів винесло на публічне обговорення Концепцію реформи декларування доходів громадян”, – зазначив  начальник Смілянської ОДПІ Ігор  Порубай, виступаючи на зустрічі перед представниками бізнесових структур району.

Уже другий рік поспіль громадяни мають змогу подавати річну Декларацію про майновий стан і доходи у електронному вигляді та заощадити свій час. Для користування послугою платникові необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які надаються Міністерством доходів і зборів безкоштовно. З початку 2014 року функціональні можливості електронних ключів Міндоходів значно розширено – вони дають змогу клієнтам здійснювати звітування у режимі он-лайн не лише до органів Міндоходів, а також до органів державної статистики України та Пенсійного фонду України. З грудня  Акредитований центр сертифікації ключів при Міндоходів надає безкоштовні сертифікати також і користувачам Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України. З листопада 2013 року пролонговано термін дії електронних ключів до 2 років.

За додатковою інформацією щодо отримання електронних ключів звертайтеся за адресою м. Черкаси, вул. Хрещатик, 236, каб 108-109  Центр обслуговування платників або за номером телефона тел. 33-91-77.

                                                                                               Смілянська ОДПІ

                                                                                  ГУ  Міндоходів в Черкаській  області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *