Привітали тих, хто завжди влаштовує свято

Сьогодні відзначили професійне свято працівники культури. Це люди, завдяки яким усі заходи та свята у місті наповнюються гарним настроем, щирими позитивними емоціями та радістю і поки усі відпочивають, саме працівники культури працюють найбільше аби свято вдалося. Символічно, що свято для правцівників культури влаштували в одному з найбільших культурно-освітніх осередків міста – дитячій школі мистецв. Більшість з них працюють в галузі культури вже понад 20 років, тож їх сміливо охрестили “фанатами” своєї справи. В число “армії” культпрацівників входять багато різних спеціалістів – це ведучі, звукооператори, техніки, режисери, викладачі  і ще багато інших працівників “закулісся”. Завдяки їх зусиллям будь-який культурно-масовий та мистецький захід стає феєричним святом.

Ось і в день професійного свята в актовій залі Дитячої школи  мистецтв розгорнулося свято талантів міста. З щирими вітаннями та побажаннями виступили заступник міського голови-керуючий справами Олександр Головченко, начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова та начальник відділу культури Ірина Бобошко. Бажали в першу чергу те, без чого неможливе життя працівників культури:  наснаги, творчого натхнення, оптимізму та завжди хорошого настрою, який вони щедро дарують іншим.  З нагоди Дня працівників культури багатьох відзначили грамотами відділу культури, Подяками міського голови та вручили квіти.

Подарунком до професійного свята став концерт-вітання від вихованців Дитячої школи мистецтв, інших молодих талантів міста, а також їх педагогів та наставників, які своє життя присвятили мистецтву.

 

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *