Викрили крадіїв обладнання залізниці

Як повідомляють СЗГ УМВС України на Одеській залізниці працівники лінійного відділення на станції Черкаси ЛВ на ст. ім. Т.Шевченка затримали двох молодиків, які на перегоні ст. Золотоноша-2 – ст. Леплява демонтували близько 100 кг деталей верхньої будови колії.

Отримавши інформацію про відсутність на даному відрізку залізничного полотна 11 підкладок та 65 залізничних костилів, правоохоронці розпочали пошуки зловмисників. Міліціонерами були встановлені свідки, які вказали на причетність до крадіжки двох місцевих молодиків. Для перевірки отриманої інформації працівники міліції відвідали кожного з них за місцем мешкання. Під час спілкування з міліціонерами хлопці зізналися в крадіжці та показали місце схованки.

Правопорушниками виявилися 19- та 17-річні жителі одного із сіл Золотонішського району. Старший з них у 2012 році вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжку та, як виявилося, висновків не зробив. Молодший навчається в одному з ліцеїв Чернівецької області і характеризується викладачами, як старанний та сумлінний студент. Дивно, що він заради дрібної наживи зіпсував собі перспективу у навчанні.

Як з’ясувалося, молоді чоловіки за допомогою спеціального інструменту демонтували залізничні костилі та підкладки і заховали їх неподалік у лісосмузі. Викрадене планували згодом здати до пункту прийому металобрухту, щоб отримати гроші на власні потреби. Здійснити свій задум їм завадили міліціонери-транспортники.

«За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) КК України, яка передбачає покарання до п’яти років позбавлення волі», – зазначив начальник ЛВ на ст. ім. Т.Шевченка підполковник міліції Микола Лисенко. СЗГ УМВС України на Одеській залізниці

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *