Кубок вогнеборця у смілян

Вміння діяти швидко та безпомилково у надзвичайних ситуаціях продемонстрували рятівники Черкащини і, зокрема, Сміли на змаганнях з пожежно-прикладного спорту серед підрозділів служб з надзвичайних ситуацій України.

Найспритніші та найсильніші виборювали головну нагороду – Кубок Олексія Жирного, колеги, життя якого забрав вогонь 18 років тому під час виконання службових обов’язків у Черкасах.
Цього року до Смілянської ДПРЧ-12 завітали команди з Городища, Кам’янки, Корсуня-Шевченківського та Чигирина. Поряд з молодими сміливцями змагалися і досвідчені вогнеборці. Програма змагань складалася з трьох вправ. Учасники піднімалися на пожежну вежу штурмовою драбиною, вправлялися з висувною драбиною, величезну роль тут грала сила, адже досягати висоти можна було лише за допомогою коротенької драбини, яку рятувальники пересувають між поверхами самостійно, а також демонстрували спритність бойового розгортання в умовах пожежі на об’єкті. У цій вправі, як і в реальній надзвичайній ситуації, вирішальними є швидкість та точність ліквідації джерела пожежі.
Серед юнаків перемогла команда зі Шполи. Серед досвідчених найкращий результат показали сміляни, які й стали володарями Кубка Олексія Жирного. Переможці отримали нагороди – грамоти від управління ДСНС України у Черкаській області та медалі.

Таїсія СОБОЛЬ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *