Черкаські рятувальники забезпечили супровід гуманітарної колони до звільненого Слов’янська

Після звільнення Слов’янська від терористів його жителі почали отримувати допомогу від небайдужих із багатьох регіонів. Черкащина не стала винятком, підприємці та просто мешканці Шевченкового краю за ініціативи голови

Черкаської ОДА Юрія Ткаченка зібрали для жителів міста 40 тонн харчових продуктів, які на чотирьох фурах доправили до Слов’янська. Супровід колони в дорозі здійснювали, співробітники управління ДСНС у Черкаській області під керівництвом першого заступника начальника Сергія Сташенка, а також, представники державної служби охорони, і керівник управління інфраструктури Черкаської ОДА Юрій Панченко.

Гуманітарну колону було сформовано згідно з нагальними потребами жителів міста. Усі, хто потребував допомоги, отримали картоплю, м’ясо, олію, крупи, питну воду та медикаменти.

Усе це впродовж майже 10 годин було видано мешканцям міста на привокзальній площі.

– Поспілкувавшись із жителями Слов’янська стало зрозуміло, що ці люди, змучені 3-місячною війною, хочуть одного – миру на своїй землі та впевненості у майбутньому. Більшість із них дякувала українським солдатам, рятувальникам, підприємцям і просто всім небайдужим за надану допомогу, люди запевняли, що хочуть жити лише в Україні.

Також черкаські рятувальники зустрілися з своїми колегами із Донецької області. обговоривши на зустрічі проблемні питання цивільного захисту у зоні проведення АТО.

В ході дружнього візиту були визначені обсяги необхідної матеріально-технічної допомоги, якої потребують рятувальники Слов’янська для високоефективного викоання своїх функцій в напрямку забезпечення цивільного захисту населення в місті та районі.

 

Управління ДСНС у Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *