Закінчився Всеукраїнський турнір змагань з футболу

На стадіоні “Авангард” пройшли вирішальні матчі відкритого турніру з футболу “Діти за мир”. Турнір має статус Всеукраїнських змагань, але в Смілі проходить вперше. Достойний рівень змагань вдалось забезпечити завдяки організаторам турніру – футбольного клубу “Явір”, управління освіти, молоді та спорту, а також депутата обласної ради, директора спортивної дитячо-юнацької школи “Олімп” Юрія Сегеди. Взяти участь у турнірі приїхали команди з Києва, Черкас, Чигирину та Маріуполю. Смілянських команд на змаганнях зареєструвалось 4. Протягом 5 днів пройшли матчі серед учасників у трьох вікових категоріях. За результатами футбольних зустрічей першість у старшій віковій категорії (2001 р.н) вибороли киїяни, фаворитами середньої групи (2004-2005 р.н.) стала команда з Чигирину, а у молодшій – черкащани. Один з найкращих результатів показали найменші смілянські учасники – команди ФК “Явір”та ДЮСШ “Олімп” посіли 2-е та 3-тє місце у своїй категорії. Привітати переможців від імені міської влади прийшов заступник міського голови-керуючий стправами Олександр Головченко. Він побажав учасникам нових перемог, досягнень та мирного неба. Усі команди отримали медалі, а переможцям кожної вікової категорії урочисто вручили Кубок турніру, солодощі та спортивний інвентар. Також за результатами змагань одним з кращих бомбардирів турніру став Антон Прудніков, член команди ФК “Явір”.

Від імені організаторів президент клубу ФК “Явір” Віталій Прудніков висловив щиру вдячність усім, хто взяв участь у змаганнях, особливо командам із Маріуполю, де зараз проводити подібні змагання немає змоги через воєнні протистояння та висловив надію, що турнір “Діти за мир” ще неодноразово проводитиметься у Смілі.