У коледжі харчових технологій гасили умовну пожежу

24 січня у Смілянському коледжі харчових технологій рятувальники Смілянської пожежно-рятувальної частини спільно з колективом коледжу провели протипожежне тренування.


Правоохоронці Черкаської області підбили підсумки роботи за 2019 рік

В Головному управлінні Національної поліції Черкаської області відбулася нарада. Тут підбили підсумки роботи за 2019 рік


У Смілянській прокуратурі відкрили «гарячу лінію»

У Смілянській місцевій прокуратурі провели засідання міжвідомчої робочої групи з виявлення, розкриття та розслідування правопорушень у лісовій галузі.


У Смілянському управлінні Держпродспоживслужби звітували про результати роботи

Впродовж 2019 року фахівці Смілянського управління Держпродспоживслужби провели заходи щодо провадження адміністративних послуг.


Школярів запросили на зустріч із письменницею Лілією Блискавицею

Цього року Черкащина відзначатиме 125 річницю з дня народження видатного українського письменника Тодося Осьмачки.


В Черкаській області виконано будівельних робіт на понад 2 мільярда гривень

У 2019 році підприємства Черкаської області виробили будівельної продукції та виконали будівельних робіт на 2 077,7 млн.грн. Про це повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.


На депутатських слуханнях розглянули проєкти рішень міської ради

24 січня під головуванням міського голови Олексій Цибка відбулися депутатські слухання. Присутні депутати розглянули проекти рішень, підготовлені управліннями та відділами


Прокуратура погодила повідомлення про підозру підліткам, які у Смілі обікрали комунальне підприємство

Смілянська прокуратура погодила повідомлення про підозру неповнолітнім особам за фактом таємного викрадення майна комунального підприємства (ч. 3 ст. 185 КК України).


Юних смілян запросили на зустріч із волонтером та капеланом

Для виховання в молодого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, людської гiдностi та з нагоди Дня Соборності України 21 січня у школі №3-колегіумі школярів 5-Б та 7-Б класів запросили на зустріч з волонтером


Учаснику АТО у Смілі вручили ордер на квартиру

Сьогодні, 24 січня, в Будинку рад відбулася радісна подія для ще однієї смілянської родини. Міський голова Олексій Цибко вручив перший ордер в 2020 році на державне житло.