Праця, натхнення, творчість

Сьогодні ми хочемо згадати наші досягнення та перемоги, які колектив школи №3-колегіуму здобував протягом минулого навчального року.

Початок 2013-2014 навчального року приніс нашому закладу радісну новину, адже школу №3-колегіум було визнано переможцем міського конкурсу та нагороджено почесною грамотою виконавчого комітету Смілянської міської ради за перемогу в щорічному конкурсі «Кращий навчальний заклад. Кращий керівник загальноосвітнього навчального закладу нового типу-2013», яку ми отримали напередодні професійного свята.До цієї грамоти додався диплом Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, який отримав авторський колектив школи за розроблений методичний посібник та Диплом Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти за перемогу у V Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій у номінації «Інновації в управлінській діяльності», який отримала директор школи №3-колегіуму Тетяна Анатоліївна Карло. Приємним подарунком до свята стало розміщення інформації про школу-колегіум у Всеукраїнському виданні «Книга пошани. Портрети сучасниць», яке вийшло наприкінці вересня.

У жовтні школа-колегіум вкотре представляла себе на Всеукраїнській виставці “Інноватика в сучасній освіті”. Приємним підсумком стало нагородження школи №3-колегіуму золотою медаллю переможця виставки-презентації в номінації «Інноваційний розвиток Шкіл майбутнього – стратегічний поступ української освіти» і дипломом виставки за активну участь і представлення освітніх інноваційних технологій.

В нашому закладі продовжувало діяти учнівське наукове товариство «Пошук», історичне та філологічне відділення Смілянської філії Малої академії наук учнівської молоді, Міжнародний центр незалежних наукових і мовних експертиз “Знак”. Напередодні Нового року 20 учнів 8-11-х класів брали участь у міському етапі конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів МАН, 16 із них вибороли перемогу представляли наше місто на обласному етапі конкурсу, де посіли 13 призових місць!

Минулий навчальний рік приніс нам чисельні перемоги у міських предметних олімпіадах з базових дисциплін. 20 учнів школи-колегіуму перемогли на міському рівні, троє представляли наше місто та школу на обласному етапі та вибороли призові місця. Ми маємо 4 переможців міського етапу конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика, 4 переможців мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка, а Дарина Гнатенко, учениця 6-Б класу, як неодноразовий призер та переможець Всеукраїнського етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка, отримувала стипендію Президента України.

Упродовж року ми працювали на четвертому етапі експериментальної роботи Всеукраїнського рівня з теми «Виховання культури демократії старшокласників засобами телекомунікаційних проектів». Результатом роботи стала стаття, написана директором школи-колегіуму Тетяною Анатоліївною Карло у співавторстві з заступником директора з навчально-виховної роботи Оленою Іванівною Золотоверхою, в якій представлено досвід роботи та напрацювання з означеного питання і яка була опублікована у журналі «Рідна школа» у грудні 2013 року.

Початок весни приніс колективу школи №3-колегіуму нові здобутки та перемоги. 1 березня в Києві, у виставковому центрі «Експо-Плаза», відбулося відкриття п’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2014». Серед переможців конкурсних робіт виставки — наш заклад, який отримав диплом виставки за активну участь в інноваційній модернізації національної системи освіти та Золоту медаль переможця.

У 2009 році Українською конфедерацією журналістів започаткована Серія книг

«Золотий фонд нації». У 2014 році вийшло вже п’яте видання зі змінами та доповненнями. Один із розділів видання присвячено нашому закладу, школі №3-колегіуму. На сторінках книги читачі можуть розглянути фото, в яких висвітлено найяскравіші миті шкільного життя, дізнатись про систему життєдіяльності та життєтворчості закладу з питань навчально-виховної, науково-методичної, експериментальної роботи, довідатись про наші досягнення та перемоги.

Формування видання в цьому році відбувалося за активної підтримки Української конфедерації журналістів, Інституту біографічних досліджень, Міністерства освіти і науки України. Розміщення матеріалів проходило на конкурсній основі. Перемога в конкурсному відборі та участь у такому фундаментальному виданні –заслужене визнання багаторічної праці та досягнень колективу школи №3-колегіуму на освітянській ниві.

Ми пишаємось своїми досягненнями, радіємо перемогам. Та головне, до чого ми прагнемо – це те, щоб усі наші досягнення та перемоги допомагали формувати молоде покоління, яке матиме міцні знання, широкий світогляд, бажання та вміння творити, розвиватися самим та розвивати квітучу, мирну, єдину Україну!

Світлана Рогач,

керівник прес-центру школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.