Відправили чергову партію гуманітарної допомоги військовослужбовцям

DSC_0478Сьогодні вранці відправилась на передову чергова автівка з 2 тоннами гуманітарної домопоги. Солдатам везуть шини, кирки, лопати, бензопилу, продукти, теплі речі, буржуйки та багато іншого.

Щоразу роблять свій вклад в збір допомоги школи, установи та організації міста, підприємці, батьки солдат, небайдужі сміляни, а також сільські ради смілянського району. Завдяки спільним зусиллям координаційного центру сприяння Збройним силам України та активним мешканцям міста вдається досить регулярно збирати необхідне для солдат. Люди допомагають чим можуть, зазначають у координаційному центрі.  Школа №5 днями провела ярмарок, де на зібрані кошти – 4800 гривень, придбали бензопилу, запасні ланцюги та інше; школа-інтернат №2 на зібрані на власній ярмарці закупили теплі речі для своїх захисників. Діти навіть упаковували все власноруч. Підтримку передають не лише матеріальну, але й моральну. Серед речей підкладають іконки та книжечки Завіту. А на коробках з речами скрізь помічають написами “Повертайтесь живими та здоровими”. Щиро вдячні у координаційному центрі за постійну допомогу приватним підприємцям – Василю Стороженку, ПП Литвину та Ігорю Гарніцкому. Завдяки останньому, до речі, з’явилась можливість передавати разом з гуманітарною допомогою буржуйки, які він власноруч перелаштовує під польові умови.

Усе зібране передадуть військовим з батальону “Черкаси”, 95-ій бригаді та 14 батальону. Як завжди пунктів призначення кілька, один з найнебезпечніших з яких Дебальцево. Координаційний центр дуже вдячний за допомогу усім активістам та смілянам, які долучаються до збору гуманітарної допомоги

no images were found

.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *