“Правий сектор” застерігає смілян від шахрайства з боку осіб, які “прикриваються” ними

Останнім часом, спекулюючи на патріотичних почуття наших громадян, шахраї від імені “ПРАВОГО СЕКТОРА” Смілянщини ходять по хатах і підприємствах, збираючи добровільні пожертви. Ми такі дії категорично засуджуємо, вважаємо їх проявом мародерства і звертаємось до всіх мешканців Черкаської обл.:

Якщо Ви бажаєте допомогти Українським солдатам, біженцям із Криму і східних областей або, за покликом серця, вважаєте за необхідність допомогти “ПРАВОМУ СЕКТОРУ” Смілянщини, всі Ваші пожертви, будь-то продукти харчування, медикаменти або грошова допомога, все це ми приймаємо виключно тільки в одному місці за адресою: вул. Леніна, 67, офіс 304.

Якщо хтось прийде до вас додому з метою збору будь-яких пожертв від імені “ПРАВОГО СЕКТОРА” Смілянщини — знайте, це шахраї, які роблять це лише для власного збагачення. Будь ласка, терміново телефонуйте за номером 093-215-52-30 (цілодобово).

Сили швидкого реагування миттєво прибудуть на місце, затримають і передадуть злодюжок у правоохоронні органи. Надалі наші активісти проконтролюють, щоб ці злочинці-мародери понесли суворе покарання згідно закону військового часу.

Честь Батьківщини понад усе!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *