Наш земляк, який в зоні АТО залишився без ноги, потребує допомоги

Як повідомили в сюжеті «ТСН», нашому землякові 33-річному Олександру Кікіну ампутували ліву ногу, а через сепсис є ризик ампутації і правої ноги.

Олександр Кікін йшов добровольцем захищати Україну під Слов’янськ, а повернувся з АТО вже на швидкій. Отримав мінно-вибухову травму та вогнепально-сліпе осколкове поранення з вогняними опіками. Чоловіку ампутували ліву ногу, а через сепсис є ризик ампутації і правої ноги.

Зараз Олександр знаходиться в Київському військовому госпіталі та потребує зупинення зараження крові, а згодом – протезування.

Важкі поранення хлопець отримав на День Конституції. Під час так званого перемир’я. Їх в мінометній бригаді було троє. Вижив лише він.

Для лікування необхідні кошти, яких у сім’ї немає.

Олександр мріє про повернення до звичного життя та дякує за будь-яку допомогу.

– Взагалі будь-яким людям спасибі за те, що хто копійку, хто дві, хто скільки може дає, щоб вилікуватися, я дуже хочу стати на ноги і вести подальшу повноцінне життя. Я цього прагну – я цього доб’юся, – каже чоловік.

Реквізити для допомоги: ПриватБанк 4149 4378 4287 0519 КІКІНА НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА (сестра Олександра Кікіна) Контактний телефон: 066 483 91 13 – Ілля Деркач (племінник Олександра)

У соціальній мережі «Фейсбук» небайдужі черкащани почали поширювати повідомлення з проханням про допомогу.

«Давайте допоможемо хлопцю стати на ноги. Важлива кожна гривня. І оперативний репост. Допомогти з-за кордону можна, перерахувавши гроші на paypal рахунок Волонтерської сотні: volonteers.hundred@gmail.com з позначкою у призначенні платежу «для Кікіна Олександра», – просить своїх друзів у соціальній мережі представник Комітету виборців України Тетяна Ковальчук.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *