РОЗПОЧАЛИ РЕМОНТУВАТИ ДОРОГИ

Повністю заасфальтовано одну смугу вулиці Б.Хмельницького (від церкви до стадіону «Локомотив») і прокладено покриття на протилежній стороні, де була дуже велика яма. Водії вже оцінили дорогу після ремонту і говорять, що вона суцільна, рівна, красива.
За словами заступника міського голови Сергія Демиденка, зауважень до процесу ремонтних робіт по вулиці Б.Хмельницького, товщини покриття та його якості поки що немає і у експертів, які здійснюють технічний нагляд. Сергій Демиденко у коментарях зазначив, що заплановано було виконати більший об’єм робіт, але у зв’язку з підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали – бітум, солярку тощо об’єми зменшилися. До того ж гроші надходять частинами і тому немає можливості ремонтувати все відразу.
– Дороги ремонтувати треба і ніби все є: і замовники, і підрядники, і гроші, і об’єми, вся система готова, але гроші надходять частинами, потроху щомісяця. Тому зараз склалася така ситуація, що ремонтні роботи виконали, а платити нічим. Це проблема усіх років. Бажаючих ремонтувати дороги дуже мало. Важко знайти підрядника, який би погодився працювати, не отримавши відразу кошти за виконані роботи, а чекати їх рік, бо вони «зависають» у казначействі. Зусиллями нашого міського голови Вадима Решетняка таки вдалося знайти виконавця робіт. Вадим Володимирович умовив «Аерошляхбуд» (Харків), який зараз у Смілі ремонтує дороги.
На цей рік заплановано ремонт доріг із державної субвенції на таких вулицях, як Б.Хмельницького, Леніна, Жовтнева, Севастопольська. Їх будуть повністю асфальтувати, у цьому списку і ділянка біля хлібозаводу, яку минулого року фрезерували, але не завершили через відсутність коштів.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *