У Смілянському коледжі харчових технологій відбулася посвята першокурсників у програмісти (фото)

Закінчилась декада фахової комісії інформатики і комп’ютерної технологій, яка традиційно бурхливо проходить навесні у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ.

Протягом двох тижнів серед майбутніх програмістів – студентів відділення автоматизації і комп’ютерних систем коледжу вирували справжні пристрасті та дух змагання!

Студенти груп 1-4-го курсів приймали участь у різноманітних конкурсах, відповідали на запитання вікторин з історії розвитку комп’ютерної техніки та програмування, демонстрували свою майстерність у швидкісній збірці комп’ютера, відбивали знаки на швидкість, змагалися в мистецтві програмування.

Студенти творчо підійшли до розробки тематичних презентацій «Досягнення українських програмістів» – тема цьогорічного конкурсу презентацій, показали майстерність у створенні комп’ютерних малюнків на тему «Україна – це Європа!».

Цей день став знаменним у житті першокурсників відділення – вони стали справжніми членами громади програмістів нашого коледжу. Під час урочистостей з нагоди підведення підсумків декади комісії інформатики і комп’ютерних технологій почесними грамотами були нагороджені переможці та учасники фахових конкурсів і олімпіад. Кульмінацією свята стала церемонія посвячення першокурсників у програмісти, яку провели їх старші товариші – студенти 4 курсу.

Джерело: СКХТ НУХТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *