У Смілі відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Таланти багатодітної родини»

17 квітня у міському будинку культури під гаслом «Діти – майбутнє країни!» відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Таланти багатодітної сім’ї», який щорічно проводить громадська організація «Всеукраїнський союз жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України».

Фестиваль щорічно проводиться з метою підтримки обдарованих дітей з багатодітних сімей, відродження, популяризації культурних і моральних цінностей сім’ї, відродження та збереження народних, родинних традицій, історичної спадщини, дає змогу проявити свої здібності у будь-яких номінаціях.

У Фестивалі взяли участь представники міст Ватутіне, Канева, Сміли та Чигиринського району. Честь нашого рідного міста відстоювали 20 конкурсантів в п’яти номінаціях: «Хореографія», «Музичне виконання», «Художнє та авторське читання», «Патріотична пісня та вокальне мистецтво» та «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво». Сміляни впевнену перемогу здобули у кожній з номінацій:

  • І-ші місця вибороли Ангеліна Курінна («Музичне виконання»), Анна Адаменко («Патріотична пісня та вокальне мистецтво»);
  • ІІ-гі місця – Маргарита Ілюшина («Музичне виконання»), Катерина Черняк та Марія Запорощенко («Патріотична пісня та вокальне мистецтво»), Юрій Чорнобривець («Художнє та авторське виконання»);
  • ІІІ-ті місця – Сергій Агарков («Хореографія»), Катерина Терещенко («Музичне виконання»), Ксенія Шевченко («Патріотична пісня та вокальне мистецтво») та Вікторія Оліна («Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво»).

Усі призери та учасники конкурсу були нагороджені дипломами громадської організації «Всеукраїнський союз жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» та пам’ятними подарунками.

Олена Загоруй, головний спеціаліст
відділу молоді та спорту
управління освіти, молоді та спорту
Джерело: Смілянська міська рада

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.