Обласний семінар з охорони праці

На базі Смілянської міської організації профспілки освітян було проведено обласний семінар з питань здійснення громадського контролю за додержанням роботодавцем законодавства з охорони праці щодо створення безпечних та нешкідливих умов навчання, праці та виховання організаціями профспілки працівників освіти і науки України. У ньому взяли участь керівники та профспілкові лідери навчальних закладів Черкащини.

Захід, що проводився у гімназії ім. В.Т. Сенатора, почався святково. Учасників семінару (котрих тільки офіційно зареєстровано було 70) вітали директор навчального закладу, заслужений працівник освіти України О.О. Дзевульська та вихованці гімназії з піснею та хлібом-сіллю.

Заступник міського голови – керуючий справами О.Є. Головченко ознайомив із соціально-економічним станом Сміли.

Основним напрямкам здійснення профспілковими організаціями громадського контролю за створенням роботодавцем безпечних і нешкідливих умов навчання, праці та виховання присвятив свій виступ завідувач відділу соціального захисту та охорони праці обкому профспілки працівників освіти і науки України І.Ф. Берестовий.

Начальник відділу освіти виконавчого комітету міської ради Т.Г. Руснак акцентувала увагу на виконанні законодавства України щодо створення безпечних умов у навчально-виховному процесі.

Голова міської організації профспілки освітян Н.В. Сташенко розповіла про участь профспілкових організацій у забезпеченні громадського контролю за дотриманням у навчальних закладах міста законодавства з охорони праці.

Досвідом спільної роботи адміністрації і профкомів з питань охорони праці і техніки безпеки, створення безпечних і здорових умов навчання та виховання поділилися керівники та голови профкомів ряду освітніх закладів Сміли.

Учасники семінару побували в музеї гімназії, оглянули навчальні кабінети, відвідали заклади освіти нашого міста та на власні очі переконалися у практичному результаті створення безпечних і нешкідливих умов для навчання, праці та виховання.

 Таїсія СОБОЛЬ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *