Музей спорту урочисто відкрито

Ця подія у Будинку фізкультури «Локомотив» перетворилася на яскраве спортивне свято.
Відкриття музею приурочили 90-річчю фізкультурно-спортивного руху в нашому місті, невід’ємною частиною якого є славні сторінки становлення, розвитку і сьогодення спортивного життя шевченківських залізничників. Святкова подія об’єднала різні покоління спортивної громадськості – від ветеранів до зовсім юних. Вдячність, повагу і щирі побажання цим людям висловили керівники міста, Одеської залізниці, Дорпрофради, Шевченківської дирекції залізничних перевезень, територіальної профспілкової організації, Будинку фізкультури «Ло­комотив».
У цей день було багато нагород, подяк і подарунків усім, хто сприяє розвитку фізкультури і спорту серед залізничників та членів їх сімей. Перед присутніми свою спортивну майстерність демонстрували вихованці секції спортивних шкіл і досвідчені титуловані спортсмени. Свято прикрасили і пісенні дарунки від працівників культури і ветеранів спорту.
Відкриття музею – це реальне втілення ініціативи директора Шевченківського БФ «Локомотив» Олександра Гов­денка. З експозицій залізничники і всі мешканці та гості міста зможуть дізнатися про історію фізкультурно-спортивного руху в Смілі. Тут зібрані рідкісні світлини, документи, речі, є можливість переглянути і відеоархів.

Наш кор.

no images were found

.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *