Задекларувати доходи можна, не виходячи з дому

Фахівці Смілянська ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області нагадують, що громадяни мають змогу заповнювати та направляти до податкової служби декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет. Наразі майже 82 відсотки фізичних осіб – підприємців обрали саме онлайн-шлях подання такої декларації.
Для користування послугою платникові необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення. І те, й інше надається безкоштовно. Отримати ключ електронного цифрового підпису можна у найближчому відокремленому пункті (представництві) Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС. Зокрема, м. Черкаси посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису можна отримати за адресою: м.Черкаси, вул.Хрещатик ,235 каб 108-109.
На офіційному веб-порталі фіскальної служби є спеціальний банер „Декларування доходів громадян – 2015”, у якому детально пояснюється порядок заповнення декларації та її додатків (розділ „Декларування он-лайн”).
Створення декларації складається з трьох простих кроків. Перш за все, необхідно обрати відповідну категорію – «фізична особа-підприємець» або «громадянин», потім варіант збереження заповненої декларації у паперовому чи електронному вигляді. І вже після цього перейти безпосередньо до заповнення документу. Після внесення усіх необхідних даних та скріплення їх цифровим підписом декларація за бажанням платника або надсилатиметься до органу фіскальної служби або зберігатиметься для друку у паперовому вигляді. Такий сервіс позбавить платників необхідності відвідувати фіскальну службу для звітування. Оскільки подавати декларацію потрібно за місцем реєстрації, особливо зручним цей сервіс стане для тих платників, в яких відрізняються адреси реєстрації та фактичного проживання.

Смілянська ОДПІ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *