У Смілянській ОДПІ провели День відкритих дверей для студентів СПЕК ЧДТУ

Свідоме ставлення до сплати податків виховується змалечку. Саме тому, працівниками Смілянської ОДПІ традиційно проводяться Дні відкритих дверей та екскурсії для підростаючого покоління.

Цього разу на візит до Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції завітали студенти Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ групи ФН-9-13.

Майбутніх платників або навіть працівників податкової зустрів керівник ОДПІ Костянтин Іванович Синьогуб, а головний державний інспектор провела екскурсію в залі Центру обслуговування платників та робочих місцях інспекторів.

Так, молодь дізналася, що саме в Центрі обслуговування платників зосереджені всі послуги, необхідні платникам податків: подача звітності, реєстрація, проведення звірки платежів, видача довідок та свідоцтв, отримання консультаційної допомоги. Зацікавила дітей і щорічна кампанія декларування доходів та можливість скористатися правом на податкову знижку, зокрема, за навчання.

Також, студенти були приємно вражені тим, що в ОДПІ абсолютно всі адміністративні послуги можна отримати безкоштовно.

На завершення зустрічі начальник ОДПІ Костянтин Іванович провів «круглий стіл» для студентів. Діти отримали відповіді на запитання, які їх цікавили.

Смілянська ОДПІ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *