Начальник Смілянської ОДПІ про результати декларування

На черговій зустрічі з представниками засобів масової інформації начальник Смілянської ОДПІ Костянтин Синьогуб розповів про результати «Кампанія декларування 2016».

На початку зустрічі Костянтин Іванович розповів про обов’язок та особливості заповнення декларації про майновий стан і доходи.

Також зосередив увагу, що за результатами звітного податкового року платник податку – фізична особа повинен подати декларацію та визначити податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб так і з військового збору. Саме з цією метою з 01 січня 2016 року введено в дію нову декларацію, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 року № 859.

Продовжуючи розмову, начальник інспекції повідомив про перші результати кампанії декларування.

Так, станом на 1 квітня 2016 року до ОДПІ подали декларації про майновий стан і доходи 684 мешканці. Сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає сплаті до бюджету складає 600,1 тис. грн, військового збору – 138,1 тис. грн. Серед сумлінних платників, які вже подали декларацію та сплатили за підсумками декларації за 2015 року суму податку на доходи фізичних осіб – 282,1 тис. грн, військового збору – 65,1 тис. грн., а також до повернення податкової знижки задекларовано та повернуто 149,1 тис. грн..

На завершення зустрічі Костянтин Іванович відповів на поставлені запитання та запросив всіх, хто отримував прибутки в минулому році приєднатись до сумлінних громадян та проявити громадянську свідомість. Декларацію слід подати до 01 травня 2016 року, а для отримання податкової знижки – протягом року.

Давайте разом підтримаємо соціально незахищені версти населення.

Смілянська ОДПІ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *