ДІА «Позитив» відзначено за соціальний проект

Дитяча інформаційна агенція «Позитив» Будинку дитячої та юнацької творчості перемогла у номінації «Соціальний проект» на Всеукраїнському фестивалі анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця – 2014», організатором якого став журнал «Промислова безпека». Свій диплом та подарунковий сертифікат ДІА «Позитив» отримав у Києві на церемонії нагородження переможців у кінотеатрі «Лінія Кіно» незадовго до Міжнародного дня безпеки праці. В урочистостях взяли участь представники керівництва Департаменту соціальної політики Федерації роботодавців України, Міжнародної організації праці в Україні, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професіональних захворювань України, інших центральних органів влади, а також соціальних партнерів – роботодавців та профспілок. Привітання учасникам фестивалю надіслали Міністр енергетики та вугільної промисловості України, Міністр інфраструктури України та ін.
Нам приємно було отримувати нагороду поряд з такими солідними підприємствами різних форм власності, як, скажімо, «Київенерго», «Запоріжсталь», «Донецькоблгаз» та ін. Серед таких «грандів» виробництва дитяче відео представила лише наша агенція. Всього на адресу фестивалю надійшло 124 фільми від 69 підприємств.
Відеоматеріали усіх конкурсантів можна було переглянути у перший день фестивалю у кінотеатрі «Лінія Кіно». Вони були присвячені профілактиці виробничого травматизму, забезпеченню промислової та пожежної безпеки, гігієні та медицини праці. У своїх двох відеороботах ДІА «Позитив» розповів про техніку безпеки під час користування побутовими газовими та електроприладами та столярними інструментами.

Ольга Чернишенко,
ДІА «Позитив»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *