Нова книга про Смілу – від газети «Сміла»

наша книжкаНа 620-ий день народження рідному місту наш колектив подарував книгу «Сміла: край притясминський».

Це – сьоме видання із серії «Бібліотека газети «Сміла». Нинішня збірка найсолідніша обсягом – майже 500 сторінок, має дванадцять розділів, майже 300 краєзнавчих матеріалів.

У новій збірці побачите Смілянський край – історичний, краєзнавчий, заповідний, туристичний, видатних постатей, меценатів та будівничих.

Ми врахували побажання і вступну частину подали двома мовами – українською та англійською, щоб книга стала доступною для прочитання і відкрила Смілянський край гостям із-за кордону. Перші примірники вже поїхали у місто-побратим у Литву.

«Сміла: край притясминський» – настільна книга для кожного смілянина, гідна для прочитання у кожній бібліотеці, якісний підручник із краєзнавства для кожного школяра та посібник для вчителя. А ще – подарунок до будь-якого свята.

Колектив газети виконав колосальну роботу, щоб упорядкувати величезний обсяг матеріалів та долучити до книги якомога більше авторів. Ми будемо раді поділитися з читачами своїм інтелектуальним скарбом.

Запрошуємо у редакцію придбати книгу, отримати пізнавально-інтелектуальну насолоду від прочитання. Дозвольте відчути себе частинкою і творцем історії та сьогодення рідного притясминського краю.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *