Найшвидші в країні: черкаські велосипедисти стали чемпіонами України

120760763_2856882671246883_1101768277379265430_nСьогодні у Львові завершився відкритий осінній чемпіонат України з велоспорту трек серед усіх вікових категорій, який розпочався 30 вересня.

За Черкаську область виступила команда велосипедистів комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2.

Віталію Новаковському неодноразово вдалось підійнятись на п’єдестал пошани. Спочатку спортсмен здобув «бронзову» медаль у груповій гонці – 120 кіл, також став чемпіоном України у груповій гонці темпо, здобувши перемогу.

Окрім того, велосипедист став переможцем у гонці з вибуттям. Віталій залишив позаду себе 28 суперників. А у гонці кейрін (спринт) спортсмен здобув друге місце.

До комплекту медалей команди Черкаської області спортсменам вдалось додати ще одну нагороду.

У парній гонці медісон (100 кіл) Віталію Новаковському та Ростиславу Царану вдалось стати чемпіонами України, інформують в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.