У водій автомобіля збив двох пішоходів

За попередніми даними слідства, 21 червня близько 16:35 на бульварі Шевченка в Черкасах 57-річний водій автомобіля «Nissan Leaf» проявив неуважність й здійснив наїзд на двох пішоходів, які переходили дорогу нерегульованим пішохідним переходом.

Унаслідок ДТП постраждали 20-річний молодий чоловік та 19-річна дівчина, їх госпіталізували до лікарні.

Слідчі районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження. Досудове розслідування триває, повідомлии в облансому управлінні поліції.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.