З 12 по 14 червня у місті Умань відбувся чемпіонат Черкаської області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2007 р. н. і старших, 2008–2009, 2010–2011 та 2012–2013 рр. н. на призи чемпіона Олімпійських ігор А. І. Хіміча. Змагання зібрали найсильніших веслувальників регіону.
Вихованці ДЮСШ «Олімп» та СК «Локомотив» продемонстрували високий рівень підготовки, незламний спортивний характер та вибороли значну кількість нагород у напруженій боротьбі.
Загалом за підсумками фінальних заїздів сміляни здобули:
– 6 золотих медалей в одиночних та парних екіпажах;
– 14 срібних медалей на дистанціях 200, 500 та 1000 метрів;
– 6 бронзових медалей.
Управління освіти, молоді та спорту


16 Червня 2026, 14:00
Сміла
Рубрика: 




Залишити відповідь